Bc. Jolana Knobová

VYHOTOVÍM VÁM HACCP PŘÍMO NA VÁŠ PROVOZ VČETNĚ AKTUALIZACE

Kontakt

Vítám Vás na svých stránkách soukromého poradenství a konzultací ve všech oblastech týkajících se hygieny. Hygieně se věnuji již přes 20 let, kdy jsem pracovala na hygienické stanici Moravskoslezkého a Zlínského kraje jako referent a dále jako inspektor na Státní zemědělské a potravinářské inspekci.

Vaše provozy a požadavky znám velmi dobře. Důvěra a podpora je mé heslo. Své služby zajišťuji po celé České republice. Jsem časově flexibilní a vždy se přizpůsobím potřebám zákazníka.

Ochrana zdraví

Znám legislativní požadavky v oblasti ochrany veřejného zdraví a Evropského nařízení a všech prováděcích předpisů

HACCP

Zajišťuji primárně vyhotovení dokumentace HACCP, Sanitační a Provozní řády pro provozovatele restaurací, cukráren, vývařoven, školních jídelen a sociálních služeb

Konzultace

Provádím konzultace a poradenství v oblasti hygieny gastroprovozů, školních jídelen, služeb epidemiologicky závažných a projektových dokumentací.
Navrhuji řešení pro vybavení provozoven.

Audity

Zabezpečuji audity ve školních jídelnách, v restauracích a v sociálních službách dle legislativních požadavků.

Provozní a Sanitační řády

Vyhotovím Vám Provozní a Sanitační řády pro ubytovací zařízení, služby epidemiologicky závažné (kosmetika, kadeřnictví, pedikůry, masáže, nehtové modeláže a jiné), dětská hřiště, školní jídelny a služby společného stravování.

Školení

Provádím Školení hygienického minima na objednávku pro pracovníky v potravinářství. Přijedu za Vámi kamkoliv po ČR.

Každý pracovník po absolvování školení obdrží certifikát s roční platností.

Letní zotavovací akce

Zajišťuji školení zdravotníků pro letní dětské tábory a poradenství v oblastni letních dětských táborů a škol v přírodě.

Poradenství

Zabezpečuji audity ve školních jídelnách, v restauracích, sociálních službách – ve stravovacím provozu, poradenství s projektovou dokumentací při zahájení činností služeb gastroprovozů.

CERTIFIKÁTY

HACCP v zařízeních poskytujících stravovací služby

Manažer a interní auditor HACCP

Konzultační den pro hygienu dětí a mladistvých